تابلو برجسته در اصفهان

یک نوع از تابلوهایی که بالای بیشتر مغازه‌ها دیده می‌شود، تابلو برجسته در اصفهان است. این مدل تابلوها با داشتن جذابیت بالای خود می‌توانند مشتریان زیادی را جذب فروشگاه کنند.

البته در گذشته به دلیل عدم وجود دستگاه‌های پیشرفته، تمامی مراحل برجسته سازی توسط دست انجام ‌شده است. در حال حاضر با وجود دستگاه‌های پیشرفته‌ای مانند سی ان سی، دستگاه برش، حروف ساز و پی وی سی بسیاری از تابلوها از جمله تابلو چلنیوم در اصفهان به راحتی تولید می‌گردند.

حروف برجسته با انواع دیگری از تابلوها قابلیت ترکیب شدن دارند. به گونه‌ای که پس زمینه  تابلوها می‌تواند از جنس ترموود، یونولیتی و پلاستیکی باشد.

سازندگان به وسیله ی حروف برجسته می‌توانند تابلوهای مختلفی مانند تابلو برجسته چلنیوم، تابلو برجسته وکیوم و پنل برجسته فلزی ایجاد کند. تابلوهای برجسته دارای حروفی با برجستگی و ضخامت زیادتر نسبت به سطح زمینه هستند.

نحوه ساخت تابلوهایی با حروف برجسته

تابلوهای برجسته ساخته شده از دیواره یا بدنه‌ای از جنس زمینه ی تابلو که این بدنه موجب بر جسته شدن تابلو می‌شود. همچنین این تابلوها از روکش‌هایی برای پوشاندن سطح تابلو استفاده می‌کنند. این دو بخش، باعث دو وجهی شدن تابلو می‌گردد.

پس به طور معمول برای ساخت این تابلو های تبلیغاتی از متریال های زیر استفاده می شود.

 • قالب های آبکاری کروم
 • ورقه های فلزی
 • ورقه های پلاستیکی
 • زیر ساز PVC
 • لترمکس
 • نوار های چلنیوم ( نوعی آلیاز آلومینیومی)
انواع حروف برجسته در اصفهان
انواع حروف برجسته در اصفهان

انواع حروف برجسته در اصفهان

دیواره حروف برجسته با توجه به جنس زمینه تابلو ساخته می‌شود. حروف برجسته قابلیت تولید در انواع مختلفی را دارند. برخی از انواع حروف برجسته عبارتند از:

حروف برجسته پلاستیکی

هر دو بخش دیواره و رویه این حروف از جنس پلکسی یا پلاستیک بوده و به همین سبب می توان از هر نوع متریالی برای تولید زمینه آن استفاده کرد. همچنین از تمامی رنگ‌ها برای تولید لبه‌های این تابلو می‌توان استفاده کرد.

به حروف برجسته پلاستیکی، نئون پلاستیک، برجسته پلکسی و ال ای دی پلاستیک است. پس تمامی این نام‌ها یک نوع حروف می‌باشند.

این حروف به طور کامل پلاستیکی بوده و دارای دیواره و رویه پلاستیکی هستند. این حروف با داشتن جنس پلکسی گلاس مقاومت زیادی در برای شرایط جوی ندارند. انواع دیگری از این نوع حروف نیز وجود دارند که عبارتند از:

 • حروف برجسته پلاستیک لبه هندی
 • حروف برجسته پلاستیک لبه کنشکاف
 • حروف برجسته چلنیوم

حروف چلنیوم هم مانند حروف پلاستیکی ایجاد می‌شوند، تنها با این تفاوت که جنس حروف از آلیاژ آلومینیومی است. حروف با داشتن جنس آلومینیوم قادر به تحمل و مقاومت در برابر شرایط جوی مانند رطوبت، سرما و حرارت هستند.

تابلو برجسته در اصفهان

حروف چلنیوم نسبت به حروف پلاستیکی دارای لبه‌های گردگیر می‌باشد. این لبه از ورود گرد و غبار به داخل تابلو جلوگیری می‌کند. تابلوهای چلنیوم با داشتن مقاومت بالا در برابر حرارت در آتش سوزی نیز مقاوم است. طراحی و ساخت آنها به صورت‌های مختلفی انجام می‌پذیرد.

تابلو چلنیوم نوراندریک

برای ساخت این مدل تابلوها فاصله‌ای را بین حروف قرار می‌دهند. از لامپ‌های SMD در این فاصله جهت روشنایی بخشیدن به پس زمینه استفاده می‌شود. پس این نوع تابلوها دارای پس زمینه، لبه حروف و رویه حروف روشن هستند.

تابلو چلنیوم ساده

این حروف دارای دیواره پلکسی، رویه ساده و بدون طرح با لبه‌های طلایی، سفید و مشکی چلنیوم ساخته می‌شود.

از خدمات حرفه ای ما: ساخت تابلو پلکسی در اصفهان

تابلو چلنیوم حاشیه دار

این حروف نسبت به حروف ساده دارای حاشیه‌های پلکسی گلس رنگی با لبه‌های چلنیوم است. این مسئله باعث شده که این حروف طرفداران بیشتری داشته باشد.

تابلو چلنیوم کریستالی

حروف کریستالی از کریستال‌های شفاف به همراه مواد جامد تشکیل شده است. یکی از این مواد جامد سرب می‌باشد. سرب باعث افزایش ضریب شکست نور عبوری از کریستال‌ها می‌شود. چنین تابلوهای اغلب دارای جذابیت بالایی برای مخاطب هستند.

تابلو چلنیوم لترمکس

تابلوهای لترمکس دارای حروفی با شیار یک سانتی متری می‌باشند. حروف آن علاوه بر سطحی نورانی دارای شیاری درخشان نیز هست. به همین سبب این مدل حروف دارای جلوه بیشتری نسبت به نوع ساده دارند.

تابلو چلنیوم دوبل

چنین تابلوهایی دارای حروفی با دو لایه پلاستیک هستند. این دو لایه بسته به سلیقه ی مشتری رنگ‌های متفاوتی دارند.

حروف برجسته استیل

تابلوهای این دسته به طور معمول از حروف برجسته استیل نقره‌ای براق، طلایی، طلایی براق و رینگی ایجاد می‌گردند. این تابلوها دارای دوام و عمر بالا نسبت به سایر تابلوها هستند. رنگ استیل آن بسیار چشم نواز است.

این تابلوها به طور معمول نسبت به سایر تابلوها نیاز به مراقبت کمتری دارند. جنس این حروف بسیار مناسب و مقاوم در برابر شرایط محیطی است. حروف استیل به دلیل داشتن جنس خوب خود، ضد زنگ می‌باشند.

حروف برجسته لاس وگاسی

حروف لاس وگاسی با داشتن لامپ‌هایی با فاصله ی زیاد کاملا قابل تشخیص از سایر حروف می‌باشند.

حروف برجسته پترن

زیرساز حروف پترن از جنس پی وی سی می‌باشد. همچنین این حروف با رویه پلکسی گلاس در ابعاد و اشکال هندسی مختلف ایجاد می‌شوند. این حروف دارای لبه‌های پانچ شده با نورپردازی توسط لامپ‌های SMD هستند.

انواع حروف دیگر عبارتند از:

 • حروف برجسته وکیوم
 • حروف برجسته آلومینیومی
 • حروف برجسته آبکاری
 • حروف برجسته مینی لتر
 • حروف برجسته نئونی شیشه‌ای
 • حروف برجسته پیکسلی
 • حروف برجسته مخمل
 • کاربرد حروف برجسته

به طور معمول حروف برجسته روی تابلوها کمک شایانی جهت جذب مشتری و افزایش فروش می‌کند. از این تابلوها می‌توان در ایستگاه‌های مترو و اتوبوس، مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌های کوچک و بزرگ، نمایشگاه‌ها و رستوران‌ها استفاده کرد. همچنین گاهی از این حروف برجسته برای تبلیغات شهری نیز استفاده می‌شود.

تابلو برجسته در اصفهان

مزایای تابلوهای حروف برجسته برای اصفهان

این نوع تابلوها بسته به نوع و متریال به کار رفته در حروف، دوام و پایداری بالایی دارند. همچنین بسیار جذاب بوده و کیفیت چاپ و نور آن‌ها نیز زیاد است. از این نوع تابلوها بیشتر برای نمای خارجی استفاده می‌شود. تابلوهای برجسته باعث ایجاد ارتباط قوی بین مخاطبین با کسب و کار و برند شما در اصفهان می‌شوند.

بسته به نوع ترکیب شدن متریال حروف برجسته و پس زمینه انواع مختلفی تابلوهای زیبا و منحصر به فرد وجود دارد. این تابلوهای برجسته بسته به نوع برند و ارائه خدمات، در اندازه‌های مختلف با رنگ‌های متفاوت ایجاد می‌گردند.

اندازه فونت، نوع فونت، فارسی یا لاتین بودن فونت‌ها کمک شایانی به متفاوت بودن ما با سایر فروشگاه‌ها می‌کند. پس برای فروشگاه‌هایی که هم نام و هم صنف هستند این گزینه می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

پس در صورت انتخاب نام لاتین برای فروشگاه و شرکت خود می‌بایست حتما از حروف برجسته لاتین با فونت‌های متنوع استفاده کنید. در غیر این صورت مغازه ی شما هرگز به چشم نمی‌آید.

مجموعه هنرسازه از معتبرترین تابلوسازی‌ در اصفهان است. این مجموعه متشکل از طراحان خبره و حرفه‌ای و مجریان و سازندگان ماهر برای ساخت انواع تابلوها هستند.

مناسب‌ترین راه برای انتخاب بهترین تابلو نظر خواهی از متخصصان و گرافیست‌های این مجموعه است. ما در تمامی امور از ایده پردازی با در نظر گرفتن هدف برندسازی، طراحی، تولید و نصب و راه اندازی انواع تابلوها در کنار شما هستیم.

هر برندی که تابلوهای برجسته در اصفهان را مدنظر خود قرار داده باشد، می تواند با مراجعه به مجموعه ما سفارش خود را ثبت و به صورت اختصاصی سازی کند.

 

دیدگاه خود را بنویسید
پست الکترونیک شما منتشر نمی شود